thumbnail

Hakkımızda

'' Güvenliği estetikle buluşturmak, bizim işimiz.''
                                                                                                               

Yaklaşık 18 yıldır kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile Kayseri ve Türkiye genelinde hizmet veren firmamız, 2014 yılında United Çelik Kapı olarak yenilenen vizyonumuzla çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Sürekli yenilenen ürün çeşitlerimizde, fonksiyonelliği ön planda tutarak 1995 yılından bu yana sektörde önemli bir yer edindik. United Çelik Kapı çelik kapı sektöründe yılların tecrübesiyle gelişen teknolojiyi birleştirerek yakaladığı kalite anlayışıyla sektörün öncü isimlerinden olmayı başarmıştır.

Araştırma - geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak United Çelik Kapı'nın başlıca hizmetlerindendir.

United Çelik Kapı genç, dinamik ve gelişime açık bir kurum olarak, ezberleri bozmuş ve Çelik Kapı konusunda ciddi çalışmalar yapmıştır. United Çelik Kapı, hali hazırda sektörün nabzını tutan, çelik kapı konusunda söz sahibi birkaç firmadan biridir.

Sektörümüzde ekip ruhunu oluşturan, United Çelik Kapı bünyesinde olmanın gururunu hisseden ve yaşayan çalışanlarımızla, insana ve doğaya saygılı davranarak, ileri teknolojiden yararlanarak, ilkelere imza atarak, farklı ve çözüm odaklı yaklaşımlarımızla kendimizi sürekli geliştirerek müşteri memnuniyeti odaklı ürünler ve hizmetler sunmayı kendisine amaç edinmiştir.

Yenilikleri ile sektörünün öncüsü haline gelen United Çelik Kapı, güvenliği tüm detayların önünde tutarak Türkiye'nin hem güvenli hem estetik görünüme sahip kapılarını üretip siz değerli müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

thumbnail
Ürünlerimizdeki üretim aşamalarımız,

Üretiminde kullandığı ham malzemeleri özenle seçen United Çelik Kapı, kasa ve kanat üretiminde DKP sac kullanmaktadır. Üretim aşaması, DKP sacların siparişler doğrultusunda kesilmesiyle başlar.Kesilen parçalar 200 tonluk Apgant preslerde büküm işlemine tabi tutulur. Bükülen kasa ve kanat parçaları özenle kaynatılır.Deneyimli ustaların kaynak yerlerini rütuşlamalarından sonra yarı mamul kapı, boyama işlemine hazır hale gelir.

Boya atölyesinde elektrostatik toz boya ile kaplanan kasa ve kanat, estetik bir görünüm kazandığı gibi çizilmelere ve darbeler karşı daha dayanıklı hale gelir.Çelik kapının ahşap kısımları MDF den imal edilmiş olup mat ve parlak olarak uygulanabilir.

Siparişler doğrultusunda uygun malzemeler ile kaplanan MDF ler desen ve modellere göre Genelde çağdaş çizgilerin hakim olduğu desen ve model çeşitlerine de önem veren United Çelik Kapı, her geçen gün arşivini genişleterek müşterilerine zengin renk ve model seçenekleri sunmaktadır.

 
 
 

United Çelik Kapı;

Yaklaşık 18 yıldır kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile Kayseri ve Türkiye genelinde hizmet veren firmamız, 2014 yılında United Çelik Kapı olarak yenilenen vizyonumuzla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.